ONLİNE-FİLM

Sinemayı evinize taşıyoruz.En yeni filmler müzikler ful albümler hepsi burada herkesi bekliyoruz...
 
AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Kabuslar Evi - Bütün Seri (13 Film)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
®¤®¤~BARON~¤®¤®


avatar

Erkek
Mesaj Sayısı : 891
Yaş : 35
Nerden : Cennetten
Lakap : METROPOL
RUH HALİ :
TAKIM :
Kayıt tarihi : 28/12/08

MesajKonu: Kabuslar Evi - Bütün Seri (13 Film)   Cuma 27 Kas. 2009 - 8:21

Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Kabuslar Evi - Bütün Seri (13 Film)Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


imdb puanı : 6.2/10


Yapım : 2006, Türkiye

Yönetmen : Çağan Irmak

Senaryo : Çağan Irmak

Oyuncular : Fikret Kuşkan, Cansu Dere, Cihan Okan, Ayla Aslancan, Türker Tekin, Nergis Çorakçı, Borgahan Gümüşsoy, Funda Şirinkal, Bilge Şen


Yapımcı : Şükrü Avşar

Görüntü Yönetmeni : Selahattin Sancaklı

Müzik : Oya Küçümen, Cenk Erdoğan, Bora Ebeoğlu, Nilgün Yüksel, Eftal Altun, Hakkı Öztürk, Cengiz Onural

Süre : 1 saat, 07 dk.


Zihnin karanlık sırlarında bir yolculuk… Yaşanılanlar gerçek mi yoksa gerçeğin faklı bir yansıması mı? Bilemediğimiz ve anlamlandıramadığımız şeyler gerçek değil midir? Yalnızlık, insan beynine neler yaptırabilir? Sizin gerçeğiniz ne? Gördüklerinize mi inanacaksınız? Yoksa tüm bunlar sizin için bir delinin zırvaları mı? Korku ve dramanın iç içe geçtiği Kâbuslar Evi tüm bu sorulara cevap arayan hikâyeleriyle her bölümde bir buçuk saate yakın farklı bir film ve farklı oyuncularıyla seyirciye değişen ve lezzetli bir seyir zevki sunuyor…


Kasabanın emlâkçısı Sema (Bilge Şen), orman içindeki bu görkemli evi kiraya vermektedir. Huzur ve sessizlik içinde yaşamayı plânlayan kiracılar, sırrını kimsenin bilmediği bu evde beklenmedik olaylarla karşılaşır. Otuz yıl boyunca bir kurt adam tarafından kovalanmış olan İbrahim (Fikret Kuşkan), saklanmak için aradığı yeri sonunda bulduğunu sanıyordu ancak bu lanet onu yeni evinde de buldu. Artık kaçmak yerine onunla hesaplaşmanın vakti gelmiştir. (Asıl soru bu hesaplaşma gerçekten bir kurt adamla mı yoksa her şeyden önce İbrahim’in kendi benliğiyle midir?) Bu hesaplaşma kimilerine göre çok saçmaydı onlar için bir kurt adam yoktu…


hotfile.com 01_Takip.part1.rar.html

hotfile.com 01_Takip.part2.rar.html

hotfile.com 01_Takip.part3.rar.html


hotfile.com 01_Takip.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Yönetmen : Çağan Irmak

Senaryo Yazarı : Çağan Irmak

Tür: Korku , Duygusal , Gizemli

Ülke : Türkiye

Süre : 56 dk.


Gelininin bakımına muhtaç olan Müyesser (Hümeyra), tekerlekli iskemleye mahkum yaşlı bir kadındır. Yıllarca keyif ve bolluk içinde yaşamış olan yaşlı kadına hayat, acımasız yüzünü göstermiştir. Yürüyemez, konuşamaz. Artık onu mutlu eden oğlu ve biricik torununun varlığıdır sadece.Oğlunun işi gereği taşındıkları yeni evinde Müyesser’in yıllardır beklediği gizemli bir konuk gelir. (Yetkin Dikinciler) Oysa Müyesser Azrail’le can pazarına girişmiştir. Ve bir dans başlar…Bu dansı yıllardır beklenen eski sevgiliyle mi yoksa Azrail’le mi yapmaktadır? Bunu Müyesser’den başka hiç kimse bilemez..


hotfile.com 02__Son_Dans.part2.rar.html


hotfile.com 02_Son_Dans.part1.rar.html

hotfile.com 02_Son_Dans.part3.rar.html

hotfile.com 02_Son_Dans.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Yönetmen : Çağan Irmak

Senaryo Yazarı : Çağan Irmak

Tür : Gerilim , Korku , Gizemli , Psikolojik

Ülke : Türkiye

Süre : 75 dk.Cihan (Okan Yalabık) sürdürdüğü yoğun iş hayatının verdiği sıkıntılardan bir süreliğine de olsa kurtulmak için, şehirden uzak, sessiz bir ev aramaktadır. Aradığı evi Sema Emlak’ta bulur. Taşındığı yeni evinde yalnız olduğunu sanmaktadır. Yanıldığını kısa süre sonra fark eder. Bu evde onunla yaşayan bir de hayalet (Çetin Tekindor) vardır. Hayaletle girdiği savaş sonunda, onu yakalar. Hayaletten daha ürkütücü olan hayaletin kendine ait hikayesidir.


hotfile.com 03_Hayali_Cihan.part1.rar.html

hotfile.com 03_Hayali_Cihan.part2.rar.html

hotfile.com 03_Hayali_Cihan.part3.rar.html

hotfile.com 03_Hayali_Cihan.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


hotfile.com 04_Tanidik_Yabanci.part1.rar.html

hotfile.com 04_Tanidik_Yabanci.part2.rar.html

hotfile.com 04_Tanidik_Yabanci.part3.rar.html


hotfile.com 04_Tanidik_Yabanci.part4.rar.html


Yönetmen : Uluç Bayraktar

Senaryo Yazarı : Çağan Irmak

Tür : Korku , Duygusal , Fantastik

Süre : 91 dk.


Uzun süren tedavisinin ardından taburcu olan Derya (Zuhal Gencer), annesinin yanına, kasabasına geri döner. Geçmişindeki kötü hatıralar ve geleceği arasında bocalayıp dururken, Sema Emlak’ tan gelen bir iş teklifiyle hayatı tamamen değişir. Bir gün yeni müşterilerine gösterdiği gizemli evde karşılaştığı tanıdık yabancı Derya’ya, tekrar hayaller dünyasının kapılarını aralar. Asıl soru Derya’nın tedavisi sonuç vermiş midir? Yoksa hayal ve gerçeğin kesiştiği dipsiz kuyularda yeniden kaybolmaya hazır mıdır?


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


imdb puanı : 7.3/10

Yapım : 2006, Türkiye


Tür : Gerilim / Gizem

Yönetmen : Uluç Bayraktar

Senaryo : Çağan Irmak

Oyuncular : Bilge Şen, Levent Üzümcü, Kutay Köktürk, Ali Düşenkalkar, Bennu Yıldırımlar, Demet Oran, Gökhan Atalay, Sevim Gelenbe


Taner (Levent Üzümcü); başarılı, zengin, hırslı ve güç sahibi bir iş adamıdır. Karısı Filiz’le (Bennu Yıldırımlar) yaşadığı pembe yalanlar üzerine kurulu hayatı, televizyon ve dergilerde gördüğü bir reklamla alt üst olur. ‘Kaçan Fırsatlar Limited: Kaçırdığınız fırsatları geri kazanmak artık hiç de zor değil!’ Taner, kaçırdığı fırsatları yeniden kazanmak isterken giriştiği pazarlıktan karlı çıkabilecek mi ,yoksa Kaçan Fırsatlar Limited’in sahibi Fuat Bey’in (Ali Düşenkalkar) oyunlarına yenik mi düşecek?


hotfile.com 05_Kacan_Firsatlar_Limited.part1.rar.html

hotfile.com 05_Kacan_Firsatlar_Limited.part2.rar.html

hotfile.com 05_Kacan_Firsatlar_Limited.part3.rar.html

hotfile.com 05_Kacan_Firsatlar_Limited.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Kerem (Rıza Kocaoğlu) bir yandan babasının ilgisizliği, öte yandan annesinin aşırı ilgili ve bunaltıcı tavırlarıyla boğuşmakta olan sıradan bir gençtir. Annesi Füsun (Serap Sağlar) ve kız kardeşi Ceren’le (Beril Şenvarol) çıktıkları yolculuk başına gelecek tuhaf olayların sadece başlangıcıdır. Yolculuğun son durağı olan evde onu bekleyen biri vardır. Karanlıktan gelen(Tolga Karel)… Karanlıktan gelen, Kerem’e ya yaşamın sırrını çözecek anahtarı verecek ya da onu yok edecektir.


hotfile.com 06_Karanl.html

hotfile.com 06_Karanl.html

hotfile.com 06_Karanl.html

hotfile.com 06_Karanl.htmlKabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Sevil (Şerif Sezer), eski dönem Türk Filmlerinin artık unutulmaya yüz tutmuş aktristlerinden biridir. Çalışmaktan umudunu kestiği bir anda aldığı şaşırtıcı teklif sonucu, yeni bir dizi film projesi için anlaşır. Setin olduğu kasabadaki Kabuslar Evi’ ne yerleştirilir. Ancak bu evde duydukları ve gördükleri onu adım adım evin kullanılmayan havuzuna yönlendirir. Sevil, havuzda keşfettiği büyük sırla beraber yoluna devam edebilecek mi, yoksa sırrı kaybetmek pahasına içinden gelen sesleri dinleyerek ruhunu hak ettiği özgürlüğüne kavuşturacak mı?


hotfile.com 07_Cizgisiz_Zamanlar.part1.rar.html

hotfile.com 07_Cizgisiz_Zamanlar.part2.rar.html

hotfile.com 07_Cizgisiz_Zamanlar.part3.rar.html

hotfile.com 07_Cizgisiz_Zamanlar.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Oğlu (Yurdaer Okur), gelini (Füsun Kostak) ve iki torunuyla yolculuğa çıkan Sacide, (Rüçhan Çalışkur) tatil için geldikleri bu evin Kabuslar Evi olduğundan; daha da önemlisi bu evin çocukluğunu geçirdiği kasabada bulunduğundan habersizdir. Eski hatıralarına yaptığı yolculukta hatırladığı bir hikaye, onu acımasız bir gerçekle burun buruna getirir. Çarşamba Karısı… Ama artık çok geçtir… Sacide, ailesini Çarşamba Karısının gazabından korumaya çalışırken, zihnin karanlıklarında yitip gitme tehlikesiyle karşı karşıyadır.


hotfile.com 08_Carsamba.Karisi.part4.rar.html

hotfile.com 08_Carsamba_Karisi.part1.rar.html


hotfile.com 08_Carsamba_Karisi.part2.rar.html

hotfile.com 08_Carsamba_Karisi.part3.rar.html


Demet ve Özgür karabasanlarla dolu geceler geçirmekte olan evli bir çifttir. Her gece onları ziyarete gelen hayaletlerinden birbirlerine bahsetmekten bile çekinirler. Sonunda evlerini değiştirmeye karar verirler. Kızları Nisan ve hizmetçileri Saniye’yi de alarak geçici bir süreliğine Kabuslar Evi’ne taşınırlar. Ancak ziyaretler burada da devam eder. Artık yapılacak bir şey kalmamıştır. Kendileri, korkuları ve hayaletleriyle yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Gerçek sürpriz ise yardımcıları Saniye Hanım’da gizlidir.


hotfile.com 09_Gece_Gelen_Arkadaslar.part1.rar.html

hotfile.com 09_Gece_Gelen_Arkadaslar.part2.rar.html

hotfile.com 09_Gece_Gelen_Arkadaslar.part3.rar.html

hotfile.com 09_Gece_Gelen_Arkadaslar.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Ece; annesi sevgi ile çıktığı gizemli arayışta takip etmesi gereken yolu, bulması gereken evi biliyordu. orada buluşacaktı çünkü onunlahotfile.com 10_Seni_Beklerken.part1.rar.html

hotfile.com 10_Seni_Beklerken.part2.rar.html

hotfile.com 10_Seni_Beklerken.part3.rar.html

hotfile.com 10_Seni_Beklerken.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Yunus (Yiğit Özşener), sırlarla ve acılarla dolu geçmişiyle boğuşan; lanet mi, yoksa hediye mi olduğuna karar veremediği yeteneğinin altında ezilen bir adamdır. Dinlenmek ve huzur bulmak için küçük bir ev bulmak umuduyla Sema Emlak’ın kapısını çalar. Yerleştiği Kabuslar Evi’nde çocukluğuna ve geçmişine yaptığı yolculuk; ruhunun hafiflemesine ve hep rüyalarında gördüğü, o uzak ülkeye gidiş yolunu bulmasına yardım edecek midir?


hotfile.com 11_Onlara_Dokunmak.part1.rar.html

hotfile.com 11_Onlara_Dokunmak.part2.rar.html

hotfile.com 11_Onlara_Dokunmak.part3.rar.html


hotfile.com 11_Onlara_Dokunmak.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


Tiyatro oyuncusu olan Gülseren (Hülya Koçyiğit) bir kaza sonucu kaybettiği eşi Hilmi (Ayhan Kavas) ve kızı Melisa’nın (Ebru Özkan) acısını bir türlü kafasından atamamaktadır. Çevresinin baskı ve ısrarları sonucu dinlenmek ve huzur bulmak amacıyla evinden uzaklaşır ve Kabuslar Evi’ne gelir. Tüm acılarından uzaklaştığını düşünürken beklenmedik anlarda karşısına çıkan hırpani kılıklı bir kadın tüm dengesini alt üst eder. Gülseren, Emlakçı Sema’nın da yardımıyla bu kadının gizemini çözmeye çalışırken bir yandan kızı ve kocasıyla yüzleşmek, öte yandan yaşadığı anlık zaman kayıplarına karşı direnmek zorundadır. Bu kadın Gülseren’in iddia ettiği gibi kayıp ruhları araftan alıp ait oldukları yerlere götüren bir elçi midir? Tüm cevaplar bu hırpani kadında saklıdır ve zaman an be an azalmakta, sonbahar yerini bir kış masalına bırakmaktadır.


hotfile.com 12_Bir_Kis_Masali.part1.rar.html

hotfile.com 12_Bir_Kis_Masali.part2.rar.html

hotfile.com 12_Bir_Kis_Masali.part3.rar.html

hotfile.com 12_Bir_Kis_Masali.part4.rar.html


Kabuslar Evi  Bütün Seri (13 Film)


hotfile.com 13_Uyur_Gezerler.part1.rar.html

hotfile.com 13_Uyur_Gezerler.part2.rar.html


hotfile.com 13_Uyur_Gezerler.part3.rar.html

hotfile.com 13_Uyur_Gezerler.part4.rar.html
Sesli Sohbet Sesli Chat
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://online-film.forumsmusic.com
 
Kabuslar Evi - Bütün Seri (13 Film)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
ONLİNE-FİLM :: Online-Film Youtube-Google Video :: Online-Film Online izle :: Filmler / DVDRip Movies indir-
Buraya geçin: